SALSATION Instructor training with Angelika, Venue, Olsztyn - Poland, 22 April 2023 - 23 April 2023

SALSATION® is a fun and addictive, functional dance workout!

Instructor training

Angelika Kiercul / Master Trainer

Polish

In person: Kinetic Fitness Club - Tuwima 26

10-748 Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Poland

SALSATION® is a fun and addictive, functional dance workout!

SALSATION® to rewolucyjny program taneczno-fitnessowy stworzony przez Alejandro Angulo, który jest łatwy do naśladowania i ma wyjątkowy nacisk na muzykalność i liryczną ekspresję! Ten pionierski program przekształca trening funkcjonalny w innowacyjne ruchy taneczne, zapewniając doskonałe wyniki na WSZYSTKICH poziomach sprawności.

Czy jesteś gotowa/y, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom? Dołącz do tego szkolenia instruktorskiego SALSATION® - zostań certyfikowanym instruktorem  SALSATION® i prowadź własne zajęcia!

Wejdź głębiej w SALSATION® i zobacz, jak sprawiamy, że nasze zajęcia są zabawne, funkcjonalne i łatwe do naśladowania dla każdego.

Otrzymaj metodykę prowadzenia zajęć, zasady, dzięki którym SALSATION® jest tak skuteczny trening i odnosi sukcesy na całym świecie!

SALSATION® Basic Instructor Training to 2-dniowe szkolenie, które jest starannie zaprojektowane zarówno dla osób z wykształceniem fitness lub tanecznym, a także dla tych, którzy nie mają doświadczenia w fitness lub tańcu.

Poczuj różnicę! Przenieś swoją pasję na wyższy poziom!

Dołącz do nas i zostań Instruktorem SALSATION®!

*
*
*

The email and information submitted with this form will not be used for any email marketing, 3rd party communications nor will Salsation® Fitness sell this information to 3rd parties. This information will be used solely for responding to your Support issues.