SALSATION Instructor training with Primo, Venue, Wrocław - Poland, 02 December 2023 - 03 December 2023

SALSATION® is a fun and addictive, functional dance workout!

Instructor training

Przemek Primo Waszczyszyn / Master Trainer

Polish

In person: Szkoła Tańca La Rosa Negra - Braniborska 14

53-680 Wrocław, Dolnośląskie, Poland

SALSATION® is a fun and addictive, functional dance workout!

SALSATION® to rewolucyjny program taneczno-fitnessowy stworzony przez Alejandro Angulo, który jest łatwy do naśladowania i ma wyjątkowy nacisk na muzykalność i liryczną ekspresję! Ten pionierski program przekształca trening funkcjonalny w innowacyjne ruchy taneczne, zapewniając doskonałe wyniki na WSZYSTKICH poziomach sprawności.

Czy jesteś gotowa/y, aby zacząć spełniać swoje Marzenia? Zapisz się już TERAZ na właśnie to szkolenia instruktorskiego SALSATION® i zostań certyfikowanym instruktorem  SALSATION®, by prowadzić własne zajęcia!

Wejdź głębiej w SALSATION® i zobacz, jak sprawiamy, że nasze zajęcia są zabawne, funkcjonalne i łatwe do naśladowania dla każdego.

Otrzymaj metodykę prowadzenia zajęć, zasady, dzięki którym SALSATION® jest tak skuteczny i odnosi sukcesy na całym świecie!

SALSATION® Basic Instructor Training to 2-dniowe szkolenie, które jest starannie zaprojektowane jednakowo dla osób z wykształceniem fitness lub tanecznym, a także dla tych, którzy nie mają doświadczenia w fitness lub tańcu.

Poczuj Pasję! Przenieś swój rozwój na wyższy poziom!

Dołącz do nas i zostań Instruktorem SALSATION®!

_____________________________________

Dzień 1

Rejestracja :
8:30
Start :
9:00-13:00

Bez przerwy tego dnia

Dzień 2

Start :

10:00-18:00

Przerwa na obiad około godziny 14:00 (do 1.5 godziny).

Sold Out
*
*
*

The email and information submitted with this form will not be used for any email marketing, 3rd party communications nor will Salsation® Fitness sell this information to 3rd parties. This information will be used solely for responding to your Support issues.